Banery

baner1banerbobin4-1

Home

Orientacja na klienta
Fachowe doradztwo
Bezpieczne zakupy
Szybka dostawa

Sklep akcesoria meblowe SISO-POL Bobin

Pomagamy zwiększyć funkcjonalność wyposażenia w domu i biurze, a także poprawić bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów, w tym poufnych dokumentów. Hurtownia akcesoriów meblowych BOBIN już od lat zaopatruje zarówno profesjonalne stolarnie i zakłady produkcyjne, jak i Klientów detalicznych w m.in. innowacyjne zamki i przepusty kablowe. Proponujemy też okucia do kabin prysznicowych czy zaciski do przegród biurkowych marki SISO. Jako generalny dystrybutor artykułów tego producenta, posiadamy w sprzedaży liczne produkty opatentowane, których żaden inny sklep stolarski nie ma w swojej ofercie.

Doskonale zaopatrzony sklep internetowy z akcesoriami meblowymi z siedzibą w Chełmnie

Rozbudowany na przestrzeni lat asortyment spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców i zdecydowanie ułatwi im realizację projektów oraz naprawę stołów oraz szaf. Znajdziesz w nim przykładowo:

  • kompletne systemy ślizgaczy QuickClick wyposażonych w niewymagające w wymianie wkładki
  • wykonane z najwyższą precyzją systemy połączeń nadające się do wyrobów z dowolnego materiału, w tym z twardego drewna litego i płyt MDF
  • wytrzymałe rolki i kółka meblowe dostosowane do szerokiego spektrum obciążeń. Dostępne są też kółka designerskie o świetnych walorach estetycznych
  • okucia budowlane do drzwi i okien oraz do zabudów sanitarnych WC
  • elementy przydatne przy budowie saun
  • akcesoria do stołów - prowadnice, zawiasy do blatów, obejmy, mocowania i kątowniki.

Hurtownia stolarska BOBIN to również miejsce, gdzie zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo w doborze produktów. Nie inwestuj w półśrodki - postaw na sprawdzoną jakość i zamów akcesoria meblowe z naszego sklepu internetowego!

newsletter